Kontakt

SKLEP

☎ : +48 538 815 446

✉ : sklep@komputerprojekt.pl

ADRES Odbioru

KomputerProjekt.pl Sp. z o.o.

44-100 Gliwice Dunikowskiego 1

Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Wielkość pamięci RAM
Typ dysku twardego
Pojemność dysku
System operacyjny
Wielkość matrycy
Rozdzielczość matrycy
Dostępność
Cena
  • od
    do
Promocja

Przenośny komputer jest jednym z podstawowych narzędzi do nauki, pracy i rozrywki – warto go mieć zarówno do prywatnych, jak i zawodowych zastosowań. Nierzadko na jedno gospodarstwo domowe przypada konieczność posiadania kilku niezawodnych egzemplarzy, co oznacza spory wydatek. Rozwiązaniem problemy są laptopy poleasingowe, czyli modele używane, dostępne w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie. Przed wysyłką produktu zawsze testujemy go pod kątem sprawności. Ewentualne ślady wcześniejszego użytkowania nie mają wpływu na działanie urządzenia.

Notebooki poleasingowe są używane, ale wciąż przystosowane do normalnej, codziennej pracy. W naszej ofercie selekcjonujemy wyłącznie modele o atrakcyjnych parametrach. Przy składaniu zamówienia zwróć uwagę na bogaty wybór pod kątem:

  • procesora,
  • pamięci RAM,
  • wielkości i typu pamięci.

Laptopy i notebooki poleasingowe

Zachęcamy do porównania używanych laptopów o matrycach w przedziale 12” - 15,6” z wysokimi rozdzielczościami, gwarantującymi satysfakcjonującą pracę w programach graficznych, grę czy rozrywkę podczas oglądania filmów i seriali.

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór poleasingowych notebooków wiodących producentów: Apple, Dell, HP, Lenovo czy Fujitsu. To jednostki mocne, wyposażone w nowoczesne podzespoły i systemy operacyjne. Dajemy możliwość wykupienia dodatkowej gwarancji EasyProtect. Wybór laptopa poleasingowego oznacza realne oszczędności względem nowych komputerów przenośnych. Kwotę, która zostaje w portfelu, możesz przeznaczyć na zakup dodatkowego sprzętu, np. głośników, monitora albo przenośnej pamięci.

Używany laptop znajdzie zastosowanie w małej, średniej i dużej firmie, a także w domu, szczególnie jeśli dużo podróżujesz albo cenisz pracę w różnych zakątkach mieszkania, nie tylko przy biurku. Lekkie, atrakcyjne wizualnie, nowocześnie wyposażone, płynnie działające notebooki spełniają swoje zadanie przez długi czas po zakupie w naszym sklepie online. Zapraszając do składania zamówień, przypominamy o możliwości kontaktu z dowolnymi pytaniami dotyczącymi asortymentu z tej kategorii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl